עבודות גמר וגבס

עבודות גמר וגבס

תיקוני אינסטלציה, החלפת צנרת או התקנה של מיזוג אוויר הן כולן פעולות הנכללות במסגרת בנייה או שיפוץ הבית ונעשות "מאחורי הקלעים", כלומר – לא אמור להיות להם ביטוי חיצוני.

לעומת זאת, עבודות גבס בחיפה קשורות לחזות החיצונית של חלל הבית, מבפנים או מחוץ, והן מתבצעות בשלב הסופי של ביצוע שיפוץ או השלמה של הבנייה.

לכן, עבודות אלו ממלאות תפקיד עיקרי במראה הבית כולו, ויש להקפיד על שלמותן, כיוון שלאחר מכן קשה ומסובך לבצע שינויים עמוקים יותר.

עבודה יסודית

חברתנו מתמחה בביצוע עבודות גמר וגבס הכוללות התקנת חלונות ודלתות, טיח, צביעה ובנייה של קירות גבס או הנמכת קירות לאחר התקנת מערכות מיזוג אוויר או גופי תאורה.

צוות החברה מבצע שלב חשוב זה במסגרת שיפוץ הבית תוך הקפדה על מניעת רטיבות, סתימת חורים, גימור גבוה בין התקרה לקירות, שימוש בצבעים מיוחדים, ביצוע עבודות אינסטלציה יסודיות ועוד.

עבודות גמר וגבס, המהוות את השלב הקריטי שלפני קבלת המפתח לדירה, חייבות להתבצע על ידי צוות איכותי, ולא – תראה התוצאה חובבנית ביותר.

רוצים להתקדם הלאה ולקבל הצעה מחיר משתלמת? חייגו עוד היום: 0776-707-351, או השאירו פרטיכם בדף הצור קשר בלחיצה כאן, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *